תקנון

אתר האינטרנט ghair.co.il המופעל ע”י זוהר רבינוב – גלמור שיווק מוצרי שיער משמש כחנות מקוונת המתמחה בשיווק מוצרי שיער וטיפוח מקצועיים הנמכרים במספרות וחנויות מובחרות בלבד , אתר זה בעל מטרות מסחריות ומקוון לקניות דרך האתר למספרות וללקוחות פרטיים.

 1. האמור באתר ובתקנון הוא בלשון זכר לשם הנוחות בלבד כל האמור באתר ובתקנון משתמע ומתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
 2. לקוח יקר הוראות התקנון יחולו על כל שימוש ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באתר לכן חשוב לקרוא את הוראות התקנון במלואם ובעיון,תקנון זה מהווה הסכם מחייב בינך לבין זוהר רבינוב – גלמור שיווק מוצרי שיער (ח.פ 311049282 , ביצוע רכישה באתר תהווה הסכמתך לתקנון זה.

זוהר רבינוב – גלמור שיווק מוצרי שיער מאפשרת ללקוחותיה קניה נוחה וקלה במחירים אטרקטיביים מוצרים של מיטב המותגים המובילים בארץ ובעולם.

אין החברה אחראית על טיבם של חומרי השיער האחריות חלה על היבואן ו/או היצרן המוצר בלבד החברה משמשת כחנות מכירה של המוצרים ופועלת לפי חוק המכר עם קבלת מוצר מתבקש הלקוח לבדוק את תקינות המוצר במידה ויש פגם נבקש ליצור קשר עם השירות לקוחות בטלפון 0542008549 במידה והלקוח צודק נחליף את המוצר במוצר אחר ללא חיוב נוסף במשלוח.

במקרה של ביטול העסקה/החזרות החברה מתחייבת להחזיר ללקוח את כספו ככול הניתן באריזה המקורית. והוחזר תוך 14 יום מיום קבלת המוצר.

אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, הנהלת החנות לא יכולה להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו לחנות בגלל פרטים מוטעים שנמסרו על ידך, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. לכן, אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

כל המידע המופיע באתר לגבי המוצרים השונים הינו מידע כללי של היצרן/יבואן של המוצר , אין לראות במידע זה מידע רפואי או המלצה רפואית. אין לראות במידע שבאתר הבטחה לתוצאה , האתר לא יהיה אחראי לשום נזק שיגרם למשמש כתוצאה מקניה והסתמכות על מידע מהאתר או כל מקור מידע שקשור בישיר או בעקיפין לאתר.

החברה רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירות אם יפר את תנאי התקנון.

החברה רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת וזאת ללא הודעה מוקדמת.

תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד יתכנו שינויים בגוונים המופעים בתמונה בשל תאורה בצילום

אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

ההרשמה כמנוי מיועדת ומותרת לגילאי 18 ומעלה בלבד. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.

אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.

הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי.

הנך אחראי באופן בלעדי לנכונות המידע אותו תפרסם או תעביר באמצעות האתר. החברה אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לתכנים המפורסמים או מועברים בין המנויים.

אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת.

הנך מצהיר כי ידוע לך שלהחברה אין כל יכולת או אפשרות לבדוק, לנפות או לסנן את המנויים הנרשמים לאתר.

כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של החברה.

החברה אינה אחראית לתוכן מודעות, באנרים או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.

הימצאותם של קישורים (לינקים) לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.

אספקת המוצרים ומדיניות החזרות

 1. זוהר רבינוב – גלמור שיווק מוצרי שיער תפעל לספק את המוצר בהתאם לתנאי המכירה/אספקה הנקובים בעת הזמנת המוצר וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס האשראי , המחירים באתר כוללים מע”מ.
 2. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה הזמנת המוצרים ואספקתם תתבצע בצורה הזו כל הזמנה המגיע ביום עסקים א-ה למעט ערבי חג וימי חג עד לשעה 12:00 תצא למשלוח מיד ביום העסקים שלאחר מכן במידה ואושרה הקניה והמוצר נמצא במלאי.
 3. בנסיבות בהן האיחור נגרם בשל רשלנות בית העסק, לצרכן תעמוד הזכות לבטל העסקה ולקבל מלוא התשלום ששילם, או להמתין לקבלת המוצר, על פי בחירתו.
 4. דמי המשלוח אינם כלולים בעלות המוצר המוצג הם ישולמו ע”י הלקוח במסגרת התשלום בגין המוצרים לשים לב לעלות המשלוח בהתאם לאזור החלוקה וכובד המוצר , הלקוח יוכל לבחור בין משלוח המוצרים בדואר רשום, לבין משלוח ע”י דואר שליחים (עלות המשלוח תפורט בקופת התשלום).
 5. לקוח שירצה לאסוף את המוצר ישירות מהספק וזאת בתיאום מראש באשר לתאום מועד 0542008549, מוסכם, כי במקרה של איסוף ע”י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.
 6. הזמנה שגויה אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, זוהר רבינוב – גלמור שיווק מוצרי שיער לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו לחנות בגלל פרטים מוטעים שנמסרו על ידך, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. לכן, אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים יש למלא את הפרטים הבאים בתהליך ההזמנה: פרטי המזמין (כולל שם מלא, מספר ת.ז., כתובת ומספרי טלפון), כתובת למשלוח החבילה, צורת המשלוח המועדפת, ופרטי כרטיס האשראי.
 7. זוהר רבינוב – גלמור שיווק מוצרי שיער מבצעת בדיקות סדורות של פרסום מחירי האתר במידה ונפלה טעות ומחיר המוצר המפורסם אינו תקין רשאית זוהר רבינוב – גלמור שיווק מוצרי שיער ליידע את הלקוח ולתקן טעות זו באתר הלקוח יוכל לבחור בין ביטול העסקה או לחילופין הסכמה על המחיר המתוקן.

 8. רשאית החברה להכניס את פרטי הלקוחה שרכשה למאגר לקוחיתנו, אשר מידי פעם יוצא דיוור למייל או לטלפון. כפתור הסרה תמיד יהיה זמין בדיוור. 
  אישור הדבר באמור פוטר את החברה מכל תביעה, טענה או דרישה כלפי החברה.

רישומי המחשב של הנהלת החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

הנהלת החנות מאחלת לך קנייה מהנה!