X
Claim your discount! הקופון שלך: YOURGLAMOR

ברכישת מוצרים מעל 300 ש"ח משלוח חינם

תנאים והגבלות


אתר האינטרנט www.Ghair.co.il ( "האתר") המופעל ע"י זוהר רבינוב/גלמור קוסמטיקס  – שיווק מוצרי שיער מקצועיים("זוהר רבינוב" או "החברה") משמש כחנות מקוונת המתמחה בשיווק מוצרי שיער וטיפוח מקצועיים הנמכרים במספרות וחנויות מובחרות בלבד, אתר זה בעל מטרות מסחריות ומקוון לקניות דרך האתר למספרות וללקוחות פרטיים.

 • האמור באתר ובתקנון הוא בלשון זכר לשם הנוחות בלבד כל האמור באתר ובתקנון משתמע ומתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
 • לקוח יקר הוראות התקנון יחולו על כל שימוש ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באתר לכן חשוב לקרוא את הוראות התקנון במלואם ובעיון , תקנון זה מהווה הסכם מחייב בינך לבין "גלמור קוסמטיקס – שיווק מוצרי שיער מקצועיים"(ע.מ 311049282) , ביצוע רכישה באתר תהווה הסכמתך לתקנון זה.
 • גלמור קוסמטיקס – שיווק מוצרי שיער מקצועיים מאפשרת ללקוחתיה מוצרי טיפוח לשיער במחירים אטרקטיביים ונוחים, לצד ליווי אישי וייעוץ מקצועי הניתן באהבה גדולה.
 • אין החברה אחראית על טיבם של חומרי השיער האחריות חלה על היבואן ו/או היצרן המוצר בלבד החברה משמשת כחנות מכירה של המוצרים ופועלת לפי חוק המכר עם קבלת מוצר מתבקש הלקוח לבדוק את תקינות המוצר במידה ויש פגם נבקש ליצור קשר עם השירות לקוחות בטלפון 0542008549 במידה והלקוח צודק נחליף את המוצר במוצר אחר ללא חיוב נוסף במשלוח. 
 • במקרה של החזרות החברה מתחייבת להחזיר ללקוח את כספו במידה והמוצר חוזר ארוז באריזה מקורית ולא נעשה בו שימוש והוחזר תוך 14 יום מיום העסקה.
 • אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, הנהלת החנות לא יכולה להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו לחנות בגלל פרטים מוטעים שנמסרו על ידך, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. לכן, אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
 • כל המידע המופיע באתר לגבי המוצרים השונים הינו מידע כללי של היצרן/יבואן של המוצר , אין לראות במידע זה מידע רפואי או המלצה רפואית. אין לראות במידע שבאתר הבטחה לתוצאה , האתר לא יהיה אחראי לשום נזק שיגרם למשמש כתוצאה מקניה והסתמכות על מידע מהאתר או כל מקור מידע שקשור בישיר או בעקיפין לאתר.
 • החברה רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירות אם יפר את תנאי התקנון.
 • החברה רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת וזאת ללא הודעה מוקדמת.
 • תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
 • אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.
 • ההרשמה כמנוי מיועדת ומותרת לגילאי 18 ומעלה בלבד. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.
 • אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.
 • הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי.
 • הנך אחראי באופן בלעדי לנכונות המידע אותו תפרסם או תעביר באמצעות האתר. החברה אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לתכנים המפורסמים או מועברים בין המנויים.
 • אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת.
 • הנך מצהיר כי ידוע לך שלהחברה אין כל יכולת או אפשרות לבדוק, לנפות או לסנן את המנויים הנרשמים לאתר.
 • כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של החברה.
 • החברה אינה אחראית לתוכן מודעות, "באנרים" או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.
 • הימצאותם של קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.
 • על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.

 

מדיניות משלוחים

עלות משלוח בדואר ישראל - 20 ש"ח 
ההזמנה יוצאת בדואר רשום יום אחרי ההזמנה
זמן האספקה בהתאם לדואר ישראל.
 
למעקב משלוחים דואר ישראל לחץ כאן
 
שליח עד הבית - עלות 30 ש"ח
זמן אספקה עד 9 ימי עסקים.
 
איסוף עצמי - ללא עלות
כתובת לאיסוף עצמי: רחוב שד אגם כנרת 14 נתניה בתיאום מראש.
יש לתאם מראש זמן הגעה בטלפון 0542008549.
 
* ברכישה מעל 300 ש"ח המשלוח חינם!  
* *לא תקף במבצעים מיוחדים** 
 
 
אספקת המוצרים ומדיניות החזרות
 • גלמור קוסמטיקס  – שיווק מוצרי שיער מקצועיים תפעל לספק את המוצר בהתאם לתנאי המכירה/אספקה הנקובים בעת הזמנת המוצר וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס האשראי , המחירים באתר כוללים מע"מ.
 • זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה הזמנת המוצרים ואספקתם תתבצע בצורה הזו כל הזמנה המגיע ביום עסקים א-ה למעט ערבי חג וימי חג עד לשעה 12:00 תצא למשלוח מיד ביום העסקים שלאחר מכן במידה ואושרה הקניה והמוצר נמצא במלאי.
 • בנסיבות בהן האיחור נגרם בשל רשלנות בית העסק, לצרכן תעמוד הזכות לבטל העסקה ולקבל מלוא התשלום ששילם, או להמתין לקבלת המוצר, על פי בחירתו.
 • דמי המשלוח אינם כלולים בעלות המוצר המוצג הם ישולמו ע"י הלקוח במסגרת התשלום בגין המוצרים לשים לב לעלות המשלוח בהתאם לאזור החלוקה וכובד המוצר , הלקוח יוכל לבחור בין משלוח המוצרים בדואר רשום, לבין משלוח ע"י דואר שליחים (עלות המשלוח תפורט בקופת התשלום). 
 • לקוח שירצה לאסוף את המוצר ישירות מהספק וזאת בתיאום מראש 0542008549 שד אגם כנרת 14 נתניה, מוסכם, כי במקרה של איסוף ע"י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.
 • הזמנה שגויה אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, גלמור קוסמטיקס  – שיווק מוצרי שיער מקצועיים לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו לחנות בגלל פרטים מוטעים שנמסרו על ידך, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. לכן, אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים יש למלא את הפרטים הבאים בתהליך ההזמנה: פרטי המזמין (כולל שם מלא, מספר ת.ז., כתובת ומספרי טלפון), כתובת למשלוח החבילה, צורת המשלוח המועדפת, ופרטי כרטיס האשראי.
 • "גלמור קוסמטיקס  – שיווק מוצרי שיער מקצועיים" מבצעת בדיקות סדורות של פרסום מחירי האתר במידה ונפלה טעות ומחיר המוצר המפורסם אינו תקין רשאית "גלמור קוסמטיקס  – שיווק מוצרי שיער מקצועיים" ליידע את הלקוח ולתקן טעות זו באתר הלקוח יוכל לבחור בין ביטול העסקה או לחילופין הסכמה על המחיר המתוקן.

רישומי המחשב של הנהלת החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
כתובת החנות שהיא הבעלים של האתר לצורכי תקנון זה וכל צורך אחר הינה זוהר רבינוב 0542008549. שד אגם כנרת 14 נתניה. 

כללי

1. גלמור-שיווק מוצרי שיער מברך את כלל מבקריו. באתר זה מרוכזים תכנים הנוגעים בעיקר לשיער, כולל מאמרים, גלריות תמונות, המלצות ועוד.

2. תנאי השימוש שלהלן באים להבהיר את היחסים בין האתר, לבין כל אדם ו/או גוף המבקרים בו ו/או המשתמשים בשירותיו (להלן: "המשתמש") בעצם כניסתו לאתר, שימושו ובשירותיו, המשתמש הינו מסכים לקבל על עצמו את התנאים המפורטים להלן.

3. כותרות הסעיפים בתקנון זה נועדו לצורך הנוחות בלבד, ואין ליחס להן ערך פרשני כלשהו.

4. בתנאי השימוש שלהלן ובכל הטקסטים שבאתר, לשון יחיד משמעה גם לשון רבים ולהפך, ולשון זכר משמעה לשון נקבה ולהפך, הכל לפי ההקשר.

5. בתקנון זה, המושג "תכנים" כולל כתבות, מדריכים, מאמרים, תמונות, נתונים, הערכות, המלצות וכל חומר אחר אשר עומד ו/או יועמד לרשות מבקרי האתר, אם בטקסט ו/אם בתמונה ו/אם בקול ו/אם בווידאו ו/אם בכל באמצעי אחר אשר ישולב בעתיד במסגרת האתר.

6. האתר מכיל חנות למכירת מוצרים מגוונים לטיפוח השיער, אותם יכול המשתמש לרכוש בצורה מקוונת ומאובטחת, לפי כללי התקשרות המפורטים להלן.

קניין רוחני

7. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות הזכויות המוסריות, ביחס לאתר, תוכנו, עיצובו, עריכתו וסימניו המסחריים, וכן אופן הצגתו ועריכתו של המידע המופיע באתר, שמורות באופן בלעדי לאתר.

8. האתר והתכנים שלו, הסיווג, הסידור וההצגה של המידע וכל צורת המחשה אחרת הכלולים בו (להלן: "התוכן") הינם רכושו הבלעדי של האתר. אין להעתיק, לשכפל ו/או להדפיס את התוכן, במלואו או בחלקו, לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, ללא היתר מפורש לכך מראש ובכתב ממנהל האתר, ואין לעשות בתוכן שימוש אלא לצרכיו הפרטיים והאישיים של המשתמש, להבדיל מצרכים מסחריים.

9. כל העתקה, הפצה, משלוח, שידור, או פרסום, של מידע המאוחסן באתר שלא הותר במפורש – אסורים ומהווים עבירה על החוק.

10. המשתמש מתחייב כי לא יפרסם ברבים את התוכן ו/או כל חלק ממנו, אלא בתנאים המפורטים באתר. כמו כן מתחייב המשתמש כי לא יפרסם ברבים כל מוצר ו/או פלט של המידע, בין שהוא מודפס ובין שהוא ניתן כקובץ על גבי אמצעים מגנטיים או בכל צורה אחרת וכי לא ישכפל, לא יצלם, לא יעתיק ולא ידפיס כל מוצר ו/או פלט כאמור לעיל מתוך התוכן באתר או כל חלק ממנו לצורך הפצה או פרסום בכל דרך שהיא.

תקנון זה עודכן לאחרונה בתאריך 01.8.2016 וניתן לשינוי בכל עת ע"י הנהלת החנות על פי שיקול דעתה הבלעדי.

הנהלת החנות מאחלת לך קנייה מהנה!

מותגים

X